Головна » Дошка оголошень » Конференції
Інформаційний лист конференції «Релігія і церква як чинник історичних та суспільних процесів Східної Європи»
13.02.2017

Релігія і церква як чинник історичних та суспільних процесів Східної Європи. Всеукраїнська науково-практична конференція

Державний історико-культурний заповідник “Межибіж” (Хмельницька обл. смт. Меджибіж, вул Замкова, 1  –  Меджибізька фортеця)

Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації та Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» спільно з Хмельницькою обласною організацією Національної спілки краєзнавців України 20 жовтня 2017 року проводять Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Релігія і церква як чинник історичних та суспільних процесів Східної Європи». Конференція входить до Плану заходів Міністерства культури України з підготовки та відзначення в Україні 500-річчя Реформації.

Робота конференції планується за такими тематичними напрямами:
I. Історія релігій та церков в Україні.
II. Реформація в Україні та Східній Європі від Середньовіччя до наших днів.
III. Церква і держава - розмаїття взаємодій. Церкви як чинник державотворчих процесів.
IV. Соціальна місія релігій та церков.
V. Церква у матеріальній культурі людства. Релігійна архітектура, сакральне мистецтво, література, предмети культу і атрибутики. Релігійні предмети у фондах музеїв та архівів, у приватних колекціях.

Заявлені тематичні блоки не є вичерпними і можуть доповнюватися.

Робочі мови конференції - українська, польська, російська.

Оргкомітет науково-краєзнавчої конференції приймає наукові доповіді з обов’язковим дотриманням таких вимог: обсяг до 20000 друкарських знаків (включаючи пробіли), наявність анотації і ключових слів (3-5 слів) мовою статті та англійською мовою. Посилання на джерела подаються в квадратних дужках [1], [2, с.3], [4, арк.5], [6; 7]. Список використаних джерел подавати в порядку згадування в тексті і відповідно до вимог ДСТУ щодо бібліографічного опису джерел та літератури. Можливі ілюстрації у форматі JPEG, розмір не менше 800 пікселів за найдовшою стороною, підписи до ілюстрацій нумеруються у форматі “Рис. 1. …” і т. д. Ілюстрації подавати окремими файлами! Оргкомітет залишає за собою право відхилення статей або ілюстрацій, поданих з недотриманням технічних вимог.

Увага! Збірник матеріалів конференції буде видано як у друкованому, так і в електронному вигляді на сайті ДІКЗ “Межибіж”http://mezhibozh.com. У зв’язку з цим для включення доповіді до збірника кожному автору необхідно ознайомитися з умовами Ліцензійного договору про передачу ДІКЗ “Межибіж” невиключної ліцензії, яка дає право на використання твору (опубліковано за посиланням: https://www.facebook.com/notes/ державний-історико-культурний-заповідник-межибіж/ліцензійний-договір/844682458991406)

Матеріали доповідей надсилати до 1 вересня 2017 року на е-mail: mezhybizh@gmail.com.

Контактні телефони: 067-943-74-04  –  Западенко Ігор Валентинович, секретар оргкомітету; 067-774-66-47  –  Погорілець Олег Григорович, співголова оргкомітету.

Додав: volyn-museum |
Переглядів: 328
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]