Головна » Дошка оголошень » Конференції
Інформаційний лист конференції „Луцьке Хрестовоздвиженське братство – інституційний розвиток та місце в суспільному русі України та Білорусі
15.03.2017

Волинська обласна державна адміністрація
Управління культури Волинської облдержадміністрації
Луцька міська рада
Департамент культури Луцької міської ради
Волинський краєзнавчий музей
Музей історії Луцького братства
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

Інформаційний лист-запрошення

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у науковій конференції

Луцьке Хрестовоздвиженське братство – інституційний розвиток
та місце в суспільному русі України та Білорусі

(до 400-річного ювілею),

яка відбудеться 28 – 29 вересня 2017 р. в Луцьку на базі Волинського краєзнавчого музею та його відділу – Музею історії Луцького братства.

Напрями роботи конференції:

 • Луцьке Хрестовоздвиженське братство: ґенеза, функціонування, соціальна конфігурація, церковно-релігійна і культурна діяльність.
 • Братські організації XVI–XVIII ст.:
 • історіографічний контекст;
 • інституційний та суспільний виміри;
 • матеріальні засади, фінансова і господарська діяльність;
 • церковна, релігійна, громадська, освітня, благочинна робота;
 • внесок братств у розвиток архітектури, мистецтва, книгодрукування; формування книгозбірень;
 • просопографічний портрет братчиків.
 • Братські організації XIX – XX ст.

Мова конференції: українська, білоруська, польська, російська.

Маємо намір опублікувати матеріали конференції окремим збірником до початку конференції. Матеріали просимо надсилати на електронну адресу obi_22@ukr.net (Олена Бірюліна) не пізніше 15 серпня 2017 року із врахуванням наступних вимог:

 1. Обсяг роботи до 10 сторінок тексту, набраному в редакторі Microsoft Word (шрифт Times New Roman, 12 кегль, міжрядковий інтервал 1,5. Посилання на джерела та літературу в тексті у квадратних дужках, наприклад [1, с.12], відповідно до списку використаних джерел та літератури, що розміщується за абеткою наприкінці тексту. Анотація українською та англійською мовами (250–300 знаків без пробілів) і ключові слова (словосполучення). Ілюстрації у форматі TIF (300 dpi) або JPEG з обов’язковими підписами в окремому файлі.
 2. На окремому аркуші подаються відомості про автора: прізвище, ім’я та по-батькові (повністю), науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада, поштова адреса, електронна адреса, контактний телефон.

Вчасно подані матеріали вважатимуться заявкою на участь в конференції, після чого автор/автори отримають запрошення на конференцію.

Проїзд за власний рахунок учасників конференції. Про можливість оплати харчування і житла організаторами конференції повідомимо додатково.

Адреса оргкомітету: 43005, м. Луцьк, вул. Шопена, 20, Волинський краєзнавчий музей, телефон (0332) 72-03-64 (Анатолій Силюк), e-mail: volkrmus@lt.ukrtel.net ; Музей історії Луцького братства, телефон (0332) 72-33-71, e-mail: obi_22@ukr.net (Олена Бірюліна, 068-109-42-50); СНУ ім. Лесі Українки, e-mail: oksana.karlina@gmail.com (Оксана Карліна).

Додав: volyn-museum |
Переглядів: 252
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]