Головна » Дошка оголошень » Конференції
Інформаційний лист ХІV Острозьких краєзнавчих читань
20.01.2017

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Державний історико-культурний заповідник м.Острога, Острозьке науково-краєзнавче товариство «Спадщина» ім. князів Острозьких у вересні 2017 р. проводять ХІV Острозькі краєзнавчі читання, які з 2000 р. продовжують традиції науково-краєзнавчих конференцій «Острог на порозі 900-річчя» (1900-1999). Матеріали читань планується опублікувати до дня відкриття конференції у черговому ІХ випуску «Острозького краєзнавчого збірника».

В програму читань увійдуть матеріали, присвячені:
– історії Острога та його культурної спадщини;
– історії населених пунктів Острожчини;
– ролі князів Острозьких в політичному, господарському, релігійному і культурному житті ;
– визначним постатям краю;
– дослідникам і популяризаторам історії Острога та Волині;
– актуальним питанням історії та сьогодення музейної справи, пам’яткознавства, краєзнавчого руху і туризму.

В рамках конференції працюватиме секція «Волинська книга: історія дослідження, колекціонування» за такими напрямами: волинська рукописна книга; волинські стародруки; історія волинських друкарень і книжкових видавництв від ХVІ ст. до наших днів;  мистецтво оформлення волинських книжкових видань; дослідники волинського друкарства;збірки волинських книг у фондах музеїв‚ бібліотек‚ архівів‚ у церковних‚ монастирських і приватних колекціях; сторінки історії Музею книги та друкарства в Острозі.

Просимо до 15 червня 2017 року на адресу оргкомітету читань (35800, Рівненська обл., м. Острог, вул. Академічна, 5) надіслати доповіді і повідомлення електронною поштою: dikzo@ukr.net

Оргкомітет приймає матеріали обсягом до 8 сторінок, набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файлу. Шрифт Times New Roman, розмір – 14, інтервал – 1,5. Посилання на джерела та літературу в тексті у квадратних дужках, наприклад:  [1],  [1, с. 12].  Список літератури згідно бібліографічних вимог, примітки та додатки – в кінці тексту. Прохання підрядкові посилання і примітки не використовувати.

Назва статті друкується з великої літери, все інше – малими літерами (крім власних імен і т. п.). Ілюстрації приймаються лише чорно-білі; подаються в електронному варіанті у форматі TIFF або JPEG  окремими файлами з обов’язковими підписами до них.

Тексти статей публікуватимуться в авторській редакції. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти ті з них, що не відповідають тематиці конференції, вимогам до текстів та ілюстрацій, і які не відредаговані їх авторами. Редакційна група не несе відповідальності за науковий зміст статей та допущені авторами помилки.

На окремому аркуші подати інформацію про автора: прізвище, ім’я та по батькові, місце роботи, посаду, вчений ступінь, наукове звання, адресу, контактний телефон (електронна пошта).

Контактний телефон: роб. (03654) 2-25-93, моб. (098)566-49-33, Манько Микола Павлович – заступник директора заповідника з наукової роботи (прохання за можливості вести листування з оргкомітетом електронною поштою та інформувати про Острозькі краєзнавчі читання зацікавлених колег).

ОРГКОМІТЕТ

Додав: volyn-museum |
Переглядів: 368
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]